Udalosti

Online
udalosti

Udržujeme náš tím v spojení!
Pripojte sa, komunikujte a spolupracujte bezpečne a spoľahlivo. Webináre a online podujatia pomáhajú vyťažiť z technológií maximum.

Najbližsí webinár

11.11.2021 o 11:00 hod.

Meraki, IT pomocník v biznise.

IT nováčik či veterán, každý z nás občas bojuje s pocitom, že technológie veci komplikujú. Vďaka Meraki je tu IT, ktoré skutočne pomáha s biznisom. Využite možnosť vidieť produktivitu zamestnancov, chovanie hostí, či ladiť procesy.

Rozhodujte sa na základe viditeľných dát s jasnými a merateľnými dopadmi a vysokou bezpečnosťou. Meraki je tu.

———

Prednášajúcí: Marek Zima a Juraj Mackovič, K_CORP s.r.o.

25.11.2021

Webex šláger – Slidooooo

Ako nebyť zoombie ! a interagovať s obsahom a účastníkmi hladko a komfortne.

Slido je ľahko použiteľná platforma pre otázky a odpovede a hlasovanie. Pomáha ľuďom čo najlepšie využiť stretnutia a udalosti prekonaním priepasti medzi rečníkmi a ich publikom.

IT , ktoré vám pomôže s vašimi limitmi.

———

Prednášajúcí: Marián Kubalec a Juraj Mackovič, K_CORP s.r.o.

Zrealizované webináre

9.6.2021

K_CORP & CISCO Smart kancelárie pre hybridnú spoluprácu

K téme “Hybridné kancelárie a návrat do nich” spoločnosť Cisco zorganizovala online stretnutie, kde odoznelo aj to, že všetky základné činnosti pri spolupráci tímu ako napríklad stretnutia, telefonáty, videokonferencie a posielanie správ môžeme zvládnuť v jedinej aplikácii.

Naša spoločnosť K_CORP prezentovala svoj pohľad za roh a na hybridnú spoluprácu. Zmenu myslenia ľudí, mikrozvykov a fungovania spoločnosti. Dnes nie je dôležité kde ste, pripojte sa a fungujete, koncentrovanie na podstatu sa stáva dôležitým.

———

Prednášajúcí: Ivan Sýkora a Jaroslav Martan – Cisco, Juraj Mackovič – K_CORP s.r.o.

webex-slager-meet
10.6.2021

Webex šláger – Tipy & Triky

Prispôsobenie pracoviska digitálnej dobe otvára dvere vysokej flexibilite a teda aj možnosti práce kedykoľvek a kdekoľvek.

Vaše a naše skúsenosti s Webexom pomáhajú zlepšiť zážitok z videomeetíngov a využiť tak všetky dostupné funkcionality naplno! Predstavíme vám krátku a živú prezentáciu Deskpro, ako aj novinky technológie Webex, zaujímavé aj pre non webex positiv. Hybridná spolupráca je ten správny smer, ale musí byť … Pútavá, inteligentná a inkluzívna

———

Prednášajúcí: Juraj Mackovič a Marián Kubalec, K_CORP s.r.o.