Online
udalosti

Udržujeme náš tím v spojení!
Pripojte sa, komunikujte a spolupracujte bezpečne a spoľahlivo. Webináre a online podujatia pomáhajú vyťažiť z technológií maximum.

Najbližsí webinár

Zrealizované webináre

11.04.2024 o 09:30 hod.

Online webinár DELL_K_CORP / Novinky a AI

Predstavili ste si niekedy firmu, ktorá funguje výhradne na základe kódu? Kde každá činnosť a interakcie sú riadené digitálnym svetom, a nie sú obmedzené hranicami fyzického priestoru či ľudskou neefektivitou? Znie to ako sci-fi? Možno…

Radi vás privítame vo virtuálnom centre Dell Technologies, kde vám náš partner Dell v kooperácii s partnermi Intel a Microsoft predstaví novú generáciu firemných počítačov Dell, ktoré po prvýkrát ponúkajú možnosť využívania umelej inteligencie priamo na zariadeniach.

———

Prednášajúcí: Dell Technologies, Intel, Microsoft

22.9.2022 o 10:00 hod.

CISCO MERAKI – Security Gateway – chuťovky pre odborníkov

Bezpečnosť rezonuje v našich firmách čoraz viac a naliehavejšie! Ako teda poznať, nastaviť a monitorovať firewall, ktorý Vám zabezpečí Vašu sieť na základe pravidiel, analýz hrozieb a umelej inteligencie?

V našom pokračovaní K_CORP šlágra sa dozviete aké sú rozdiely medzi štandardným firewall-om a next-gen (next generation) firewall-om. Zistíte že pripojenie kohokoľvek, kdekoľvek a kamkoľvek nebolo nikdy jednoduchšie. Oboznámime vás s princípmi a využitím SD-WAN. Pozrieme sa čo a ako vlastne chráni MERAKI firewall a ukážeme vám efektívny monitoring technológie MERAKI.

———

Prednášajúcí: Marek Zima a Kamil Hudzik, K_CORP s.r.o.

10.02.2022 o 13:00 hod.

Cisco Meraki – robustná sieť ako na dlani

Cisco Meraki je technológia, ktorá umožňuje správu sieťových a aplikačných služieb prostredníctvom užívateľsky priateľského grafického rozhrania.

Pomocou Cisco Meraki technológie sa výrazne zjednoduší a sprehľadní obsluha celej siete.

Pre koho je webinár určený: Odborná verejnosť , IT manager

———

Prednášajúcí: Kamil Hudzík, Marek Zima, K_CORP s.r.o.

11.11.2021 o 11:00 hod.

Meraki, IT pomocník v biznise.

IT nováčik či veterán, každý z nás občas bojuje s pocitom, že technológie veci komplikujú. Vďaka Meraki je tu IT, ktoré skutočne pomáha s biznisom. Využite možnosť vidieť produktivitu zamestnancov, chovanie hostí, či ladiť procesy.

Rozhodujte sa na základe viditeľných dát s jasnými a merateľnými dopadmi a vysokou bezpečnosťou. Meraki je tu.

———

Prednášajúcí: Marek Zima a Juraj Mackovič, K_CORP s.r.o.

9.6.2021

K_CORP & CISCO Smart kancelárie pre hybridnú spoluprácu

K téme “Hybridné kancelárie a návrat do nich” spoločnosť Cisco zorganizovala online stretnutie, kde odoznelo aj to, že všetky základné činnosti pri spolupráci tímu ako napríklad stretnutia, telefonáty, videokonferencie a posielanie správ môžeme zvládnuť v jedinej aplikácii.

Naša spoločnosť K_CORP prezentovala svoj pohľad za roh a na hybridnú spoluprácu. Zmenu myslenia ľudí, mikrozvykov a fungovania spoločnosti. Dnes nie je dôležité kde ste, pripojte sa a fungujete, koncentrovanie na podstatu sa stáva dôležitým.

———

Prednášajúcí: Ivan Sýkora a Jaroslav Martan – Cisco, Juraj Mackovič – K_CORP s.r.o.

webex-slager-meet
10.6.2021

Webex šláger – Tipy & Triky

Prispôsobenie pracoviska digitálnej dobe otvára dvere vysokej flexibilite a teda aj možnosti práce kedykoľvek a kdekoľvek.

Vaše a naše skúsenosti s Webexom pomáhajú zlepšiť zážitok z videomeetíngov a využiť tak všetky dostupné funkcionality naplno! Predstavíme vám krátku a živú prezentáciu Deskpro, ako aj novinky technológie Webex, zaujímavé aj pre non webex positiv. Hybridná spolupráca je ten správny smer, ale musí byť … Pútavá, inteligentná a inkluzívna

———

Prednášajúcí: Juraj Mackovič a Marián Kubalec, K_CORP s.r.o.