evITa - som Váš spoľahlivý partner pre operatívny leasing počítačov a outsourcing IT služieb SOM TU PRE VÁS ...presne viem, čo vaši zamestnanci potrebujú - evITa Kontaktujte ma Prvý krok úspešnej firmy začína operatívnym leasingom IT služieb INŠPIRUJTE SA

– INOVATÍVNY LEASING POČÍTAČOV –

Teší ma, som evITa

Odbremením Vás od každodenných starostí, ktoré súvisia s IT ZARIADENIAMI a ICH SPRÁVOU. Mojim cieľom je zabezpečiť efektívnu prácu Vašich zamestnancov, minimalizovať výpadky spojené s používaním počítačov a poskytnúť profesionálnu IT podporu. Pre mňa nie je dôležité či ste zamestnanec, IT manager alebo CEO. Pomáham všetkým.

Prečo evITa?

evITa je odborné a finančne dostupné riešenie zameráné na správu koncových zariadení. Umožnuje progresívny management firmy s cieľom dosiahnuť vysokú úroveň bezpečnosti.

Čo ponúka evITa?

evITa zabezpečí rýchlu implementáciu počítačov, odľahčí finančné zaťaženie na základe operatívneho leasingu a zjednoduší rozhodovanie týkajúce sa Vašej IT infraštruktúry.

Ako funguje evITa?

evITa predstavuje komplexný avšak efektívny produkt. Vytvorí pre Vašu firmu unikátnu službu pokrývajúcu hardvérové, softvérové, aplikačné a helpdeskové požiadavky. Za realizáciou stojí odborný tím spoločnosti K_CORP.

Kontaktujte ma

nezaberie Vám to veľa času…

  • rýchly 2 min. formulár
  • uveďte vaše nezáväzné IT požiadavky v skratke
  • stačí mi vaša e-mailová adresa

Moje schopnosti

viac, ako si viete predstaviť…

  • pozrite si príkladovú štúdiu
  • spoznáte flexibilné a cenovo dostupné IT
  • inšpirujte sa efektivitou

EVITA

Som spoľahlivá

K_CORP tím, s viac ako 20 ročnými skúsenosťami, zaručuje vysoký štandard servisu pri realizácii všetkých troch technických fáz produktu evITa. V priebehu celého poskytovania zákazníckej podpory je prvoradý koncový užívateľ a funkčnosť jeho systému.

 

1

20 rokov na trhu

2

Profesionálna IT podpora

3

Vysoký štandard servisu

Som dostupná

evITa predstavuje univerzálny produkt zameraný na END POINT IT riešenia. Ponúka rozsiahlu paletu produktov od renomovaných svetových výrobcov a IT partnerov, ktorí sa špecializujú na hardvér, softvér, služby a IT podporu.

1

Široko škálovateľná služba

2

Technologicky flexibilný prístup

3

Cenovo efektívny produkt

Som bezpečná

evITa zaruči bezpečné  IT prostredie, ktoré je postavené na vysokých štandardoch certifikácií nasadeného hardvéru, softvéru a aplikácií. Servis evITy a jej schopnosti predvídať potencionálne výpadky či hrozby, sú zárukou spoľahlivosti a ochrany.

1

ISO certifikácie

2

Proaktívny security management

3

Neustály monitoring

– EVITA –

Naši partneri a certifikácie

Profesionálni partneri sú kľúčom k spoločnému úspechu.
Ja vám prinášam tých najlepších.

Certifikát ISO 9001 je zárukou, že naša spoločnosť produkuje kvalitné produkty a služby pre našich zákazníkov. Získanie certifikátu tiež signalizuje záväzok firmy k neustálemu zlepšovaniu a dodržiavaniu medzinárodných štandardov kvality.

– EVITA –

Povedali o nás